Pomagamy markom zaistnieć na rynkach zagranicznych.

To jak wyeksponujesz ofertę swojej marki i jej wizerunek ma kluczowe znaczenie dla jej sukcesu. Auchexpo zaplanuje i kompleksowo zrealizuje nie tylko twoją wystawę, ale też stworzy skuteczną identyfikację wizualną uwzględniając implikacje kulturową i warunki docelowego rynku zagranicznego.

O nas

Aby stworzyć wystawę i pokazać w niej to co najlepsze w danej marce, aby zaistnieć na rynku zagranicznym,  potrzebna jest odpowiednia idea, kompleksowa identyfikacja wizualna i realizacja. Dlatego Auchexpo to zespół specjalistów, którzy idealnie wywiązują się z powierzonych im zadań na każdym etapie, pracując na wspólny efekt końcowy. Wszystko po to, aby twoje wystąpienie na targach lub podobnych eventach przyniosło sukces dla Ciebie i Twojej marki.

Stratedzy opracują całą identyfikację wizualną,  zaplanują przedmiot wystawy na stoisku targowym, uwzględniając zależności panujące na rynku docelowym oraz specyfikę wystawy i koszty. Nasi designerzy stworzą koncepcję i wizję stoiska targowego tak, aby było ono niepowtarzalne i robiło wrażenie pozostając na długo w świadomości odbiorców. Auchexpo zapewni również wykonanie i realizacje projektów graficznych oraz kompleksową obsługę techniczną i logistyczną.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz starannie dobrany zespół specjalistów zaowocują sukcesem Twojej wystawy, tym samym Twojego biznesu.